dr n. med. Anna Wnuk

Specjalista fizjoterapii ginekolgicznej

Urodziła się w Warszawie. W 2006 roku ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na Kierunku Fizjoterapii, otrzymując tytuł magistra. W tym samym roku obroniła pracę magisterską na Kierunku Psychologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

W 2011 roku ukończyła z wyróżnieniem studia doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, otrzymując tytuł Doktora Nauk Medycznych.

Otrzymała Mazowieckie Stypendium doktoranckie, oraz roczne stypendia naukowe w renomowanych szpitalach zagranicznych tj.: Gregorio Maranon w Madrycie, Hvidovre  oraz   Glostrup w Kopenhadze.

Przebywała również na praktykach zawodowych w Union Square Rehabilitation and Sports Medicine Nowy York, USA oraz w Ealing Hospital, Londyn, Wielka Brytania.

Specjalizuje się w problematyce ginekologicznej związanej z zaburzeniami statyki narządu rodnego i nietrzymaniem moczu u kobiet, stosując różne nowoczesne techniki leczenia.

Publikacje specjalistyczne doktor Anny Wnuk ukazują się w wielu tytułach prasowych i branżowych dotyczących zagadnień z zakresu jej zainteresowań.

Obecnie pracuje na stanowisku adiunkta w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II Wydziału Lekarskiego WUM w Warszawie, Wojewódzki Szpital Bródnowski.

Dba o intymne piękno i zdrowie swoich  pacjentek z pełnym zaangażowaniem.